NOVINKY

STRUČNÁ NOVINKA 3
Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď nezn&aacu...
STRUČNÁ NOVINKA 2
Lorem Ipsum je fiktívny text, používaný pri návrhu tlačovín a typografie. Lorem Ipsum je štandardným výplňovým textom už od 16. storočia, keď nezná...

SVADBY & KONFERENCIE

KONFERENCIE, KONGRESY, VýSTAVY: pre potreby klienta zabezpečíme dostatočné kapacity vozidiel a vodičov aj pre väčšie počty účastníkov tak, aby bol zabezpečený bezproblémový a hladký priebeh trasnsferov pri príjazdoch a odjazdoch ako aj pri prípadných presunoch medzi hotelmi a miestom konania konferencie.  Samozrejmosťou sú doplnkové služby -letištný servis (prip. aj stánok), hostesky, cattering, dispečing atd.

Pre manželky účastníkov je možné zabezpečiť tzv. LADY PROGRAM (výlety, prehliadky, atď.)

PR PREZENTáCIE, šPORTOVé PODUJATIA, FILMOVé PRODUKCIE: preprava novinárov, športových účastníkov, kyvadlová preprava, MOŽNOSŤ PRESTAVBY alebo úPRAVY MIKRO a MINIBUSOV PODĽA POTRIEB KLIENTA!!
Výzmane rodinné udalosti - SVADBY , OSLAVY: limuzíny na prepravu nevesty a ženícha, preprava hostí na obrad i po obrade, večerný alebo nočný rozvoz z osláv atd.

Všetky naše vozidlá sú v neutrálnych elegantných farbách (strieborná, tm. modrá, čierna). Radi Vám pomôžeme aj pri organizácii a príprave prepravy a potrebných kapacít.

Copyright © BDA 2021

ÚVOD

|

TRANSFERY

|

SVADBY & KONFERENCIE

|

ŠKOLSKÉ AUTOBUSY

|

KONTAKT

powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu